Na kolejnych warsztatach astronomicznych, tym razem pod hasłem "Gwiazdy i gwiazdozbiory" uczniowie klasy IC dowiedzieli się jak i kiedy powstały gwiazdozbiory, kiedy możemy oglądać je na niebie, jak niektóre z nich można rozpoznać wśród gwiazd. Co to są gwiazdozbiory wiosenne, jesienne, zimowe, niezachodzące czy zodiakalne? Na te pytania uczniowie szukali odpowiedzi wykonując zegary astronomiczne oraz robiąc to, co sprawia chyba nam wszystkim wielką frajdę - w mobilnym Planetarium poczuli się jak pod prawdziwym niebem w letnią noc, kiedy gwiazdy na niebie migają do nas, czarując swoimi nieodkrytymi tajemnicami. Wspaniałe doświadczenie:)
Warsztaty astronomiczne w kl. 1b
17.05.20213W piątek 14 maja w klasie 1b odbyły sie kolejne warsztaty astronomiczne pt. "Czy istnieje życie w kosmosie?' i "Jak powstaje kometa?". Uczniowie dużo się nauczyli i wesoło bawili.
M. Stefańska
Warsztaty astronomiczne w kl. 1a
17.05.2021Od kilku tygodni uczniowie klasy Ia biorą udział w warsztatach astronomicznych. Pierwszaki pogłębiają swoją wiedzę o kosmosie i wykonują wiele ćwiczeń praktycznych. Na ostatnich zajęciach zdobywały wiedzę o kometach, meteorytach i innych ciał niebieskich. Uczniowie mogli uczestniczyć także w warsztacie podczas, którego obserwowali sztuczne powstawanie meteorytów. Na końcu dzieci zastanawiały się czy prawdopodobne jest istnienie kosmitów. A może to my jesteśmy kosmitami dla innych mieszkańców kosmosu? Uwielbiamy warsztaty astronomiczne i z niecierpliwością czekamy na kolejne.
J. Pląska
Drugi szkolny audiobook - "Cudaczek Wysmiewaczek" - codzienna aktualizacja
05.05.2021„W maju jak w raju” – mówi jedno z przysłów. Miesiąc maj jest bowiem uważany za jeden z najpiękniejszych w roku. Wiosna już w pełni zagościła, zapach kwiatów unosi się w powietrzu, drzewa i trwa się zazieleniły, dookoła słychać urocze trele ptaków. Ale, poza niezwykłymi okolicznościami przyrody, maj przynosi ze sobą co roku coś jeszcze – święto książki i bibliotek. Chińskie przysłowie mówi: „Książka jest jak ogród noszony w kieszeni”, dlatego też Szkolne Koło Wolontariatu oraz Biblioteka SP306 z radością, chcąc uczcić miesiąc maj, zapraszają do niezwykle barwnego świata literatury dziecięcej. Oddajemy w Państwa ręce (a raczej uszy), nasz DRUGI SZKOLNY AUDIOBOOK – „Cudaczek Wyśmiewaczek” Julii Duszyńskiej. W tym roku, w rolę lektorów wcielają się: Weronika Sołtysiak, Kacper Przygoński, Magdalena Madyniak, Amelia Jończyk, Magdalena Piotrowska, Pola Chałasa, Mikołaj Deptuch, Franek Durlik, Maciej Buniowski, Nadia Korzeniewska, Lena Sołtysiak, Lena Pawłowska, Karolina Muła, Armin Elster, Katarzyna Wrzesień, Dominika Płochocka oraz Blanka Falkowska. Wielkie brawa dla Was!
Nagrania drugiego szkolnego audiobooka cieszyły się dużą popularnością. Szeregi wolontariuszy zasilili również odważni pierwszoklasiści. Dziękujemy wszystkim chętnym i zapraszamy ponownie w przyszłym roku do nagrywania trzeciego audiobooka :)
Tymczasem, w imieniu młodych lektorów, ZAPRASZAM DO WYSŁUCHANIA „Cudaczka Wyśmiewaczka” (codziennie jeden rozdział).
Dorota Koper i Nauczycielki bibliotekarki
Poniżej rodziały opublikowane na Youtube:
Dobra karma wraca - akcja szkolnego wolontariatu
15.05.2021Szanowni Państwo,
SP306 wspiera projekt Wielka Paka, działający w ramach Sekcji Charytatywnej w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, który zrzesza osoby zainteresowane działalnością dobroczynną.
Wielka Paka jest projektem charytatywnym, którego głównym celem jest organizowane zbiórek na rzecz potrzebujących. Co roku prowadzone są akcje umożliwiające setkom osób wsparcie miejsc takich jak domy dziecka, jadłodajnie, fundacje czy schroniska dla zwierząt.
W dniach 17-21 maja 2021 r. szkolny wolontariat organizuje zbiórkę na rzecz Azylu pod Psim Aniołem o nazwie Dobra karma wraca.
Przy drzwiach wejściowych do szkoły oraz przedszkola zostaną ustawione specjalne kartony, do których można włożyć najpotrzebniejsze przedmioty dla schroniska:
- Karma sucha i mokra (puszki i saszetki dla psów i kotów)
- karmy z zawartością mięsa co najmniej 35%.
- Karma weterynaryjna.
- Gastro Intestinal sucha i mokra - dla psów i kotów.
- Renal sucha i mokra - dla kota, firmy Royal Canin.
- Hypoallergenic sucha i mokra.
- Ryż, makaron, kasza, warzywa suszone i świeże (szczególnie buraki i marchew).
- Żwir dla kotów.
- Zabawki dla zwierząt
- Smycze, obroże, szelki we wszystkich rozmiarach
- Środki na kleszcze/pchły
- Podkłady dla niemowląt rozmiar 60x90 cm (preferowana firma Seni)
- Płyny do naczyń, do mycia podłóg, odkażające z chlorem
- Worki na śmieci 60/80/120 l
- Koce, poszewki, kołdry, poduszki (bez pierza i puchu).
Akcję można wesprzeć finansowo poprzez wpłacenie funduszy na zbiórkę internetową oraz poprzez wzięcie udziału w licytacji.
Link do wydarzenia - kliknij -> na Facebooku
Link do - klinij -> zrzutki pieniężnej na pieski
Agnieszka Kapica
Dzień z mojego życia - prace uczniów kl. 6c
14.05.20214Uczniowie klasy 6c, zainspirowani lekcją dotyczącą utworu lirycznego Joanny Pollakówny ,,Stare fotografie'', wykonali zdjęcia o tematyce ,,Jeden dzień z mojego życia''. Do wykonanych przez siebie fotografii dołączyli niezwykle refleksyjne opisy.
Patrycja Politowska
Dzielnicowy Logopedyczny Konkurs Plastyczny - Co w trawie piszczy?
13.05.2021Szanowni Państwo,
Miło nam ogłosić wyniki Dzielnicowego Logopedycznego Konkursu Plastycznego „Co w trawie piszczy?”:
KLASY I, miejsce I:
Olivier S., SP 357
KLASY II, miejsce I:
Lena J., SP 362
Stanisław P., SP 362
Martyna P., SP 306
KLASY III, miejsce I:
Stanisław J., SP 357 – I miejsce
Serdecznie gratulujemy!!
Organizatorzy konkursu:
Katarzyna Sobolewska
Katarzyna Przetacznik
Adrian Smolewski
Izabela Tworzydło
Agnieszka Sikora
Justyna Chrostek
Podsumowanie 11.edycji Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka
11.05.2021Zapraszamy do obejrzenia filmiku podsumowującego tegoroczną 11. edycję Warszawskiego Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka.
W tym roku wzięło w nim udział ponad 240 młodych poetów z 60 szkół. Nagrodzono 35 wyjątkowych wierszy, chociaż ogromne gratulacje należą się wszystkim, którzy zmierzyli się z poetycką inspiracją ks. Jana.
Zachęcamy do zaglądania na stronę - kliknij -> konkursu.
Poznajemy Wydmy Lubiatowskie i Jezioro Żarnowieckie z Filipem
14.05.2021Filip z klasy 6d zaprasza do zobaczenia razem ze nim dwóch wyjątkowych miejsc. Wydmy Lubiatowskie, przepiękne miejsce i mało znane. I Jezioro Żarnowieckie, polodowcowe jezioro gdzie może powstać elektrownia atomowa.
"W Starym Teatrze" - rozstrzygnięcie Konkursu poetyckiego
12.05.202128 maja odbędzie się komisyjne otwarcie wysłanych przez Państwa nagrań z interpretacjami wierszy, w wykonaniu wychowanków bemowskich przedszkoli. 31 maja 2021 zamieścimy na naszej stronie internetowej wyniki i formę przekazania nagród dla laureatów.
Tydzień Ulgi
08.05.2021Z radością informujemy, że nasza szkoła włączyła się do akcji Tydzień Ulgi w dniach 17-21 maja 2021 r.
Aby poznać szczegóły - kliknij -> Pismo Przewodniczącego Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo
Klasa 1b z wizytą w Planetarium online
10.05.2021Klasa 1 b wzięła udział w Warsztatach Astronomicznych zorganizowanych przez Planetarium Centrum Nauki Kopernik pt. "Układ Słoneczny". To była wspaniała zabawa połączona z nauką.
Dzień twórczości Wandy Chotomskiej w kl. 1b
10.05.2021Klasa 1b spędziła wspaniały dzień z twórczością Wandy Chotomskiej. Wszyscy zachwycali się lekturą "Pięciopsiaczki".
Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego "Żonkile pamięci"
05.05.2021Z przyjemnością informujemy, że praca którą przygotowała Lenka z klasy IC w ramach Konkursu plastycznego "Żonkile pamięci", została wyróżniona udziałem w wystawie pokonkursowej:) Gratulujemy!
Wszystkim autorkom, które przygotowały prace na Konkurs dziękujemy za stworzenie wspaniałych, pełnych symboliki dzieł plastycznych, które swym wyrazem artystycznym upamiętniły wydarzenia, będące tematem Konkursu.
Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Moja mała Ojczyzna"
05.05.2021Ogłoszenie wyników konkursu dzielnicowego "Moja mała Ojczyzna":
I miejsce: Tymon Misiorski
II miejsce : Antoni Chmielewski
III miejsce: Agata Górecka i Malwina Zgryzek
Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnych pomysłów i dziękujemy za udział w konkursie.
Niebawem w galerii umieścimy wszystkie nadesłane prace.
Magdalena Flis, Monika Fiałkowska
Wyniki XI edycji Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka
05.05.2021Drodzy Młodzi Poeci,
Jedenasta edycja Warszawskiego Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka obfitowała w znakomite utwory poetyckie. W tym roku na konkurs wpłynęła rekordowa liczba wierszy z całej Polski. Nadesłaliście ponad 240 utworów, a w konkursie wzięli udział uczniowie z ponad 65 szkół – w Warszawie i im. Ks. Jana Twardowskiego z całej Polski (m.in. w Glinie, Człekówce, Jarocinie, Powidzku, Rząśniku, Olszowicach, Horodyszu, Ząbkach i Załuskach).
Dziękujemy Wam, Młodzi Poeci za podzielenie się z nami swoimi poetyckimi refleksjami inspirowanymi myślą księdza-poety - „Wszystko się pozmieniało…”- z wiersza „Nie mogę trafić”. Dominował temat koronawirusa, który wywrócił życie każdego z nas do góry nogami, ale dzieliliście się też innymi osobistymi przeżyciami. Jury złożone z sześciu wyjątkowo wrażliwych nauczycielek rozmiłowanych w poezji oraz nagradzanej poetki tworzącej wiersze dla dzieci, p. Hanny Niewiadomskiej było pod wrażeniem refleksyjności, głębi i dojrzałości Waszych utworów. Wszystkie one zasłużyły na laury, niestety formuła konkursu zmusiła Jury do wybrania kilkunastu, które zostały nagrodzone. Wszystkim, którzy przysłali nam swoje utwory serdecznie gratulujemy odwagi, by poezją walczyć z szarością dnia
Zapraszamy do zapoznania się z - kliknij -> wynikami XI edycji Złotej Biedronki
Niestety w tym roku, ze względu za zaistniałą sytuację epidemiczną, nie spotkamy się na uroczystej gali rozdania nagród, czego bardzo żałujemy. Spotkania z Wami i Waszymi opiekunami literackim oraz Rodzicami zawsze były jednymi z najpiękniejszych momentów konkursu. Zapraszamy do zajrzenia na stronę konkursu, gdzie 12 maja znajdziecie filmik będący uroczystym podsumowaniem konkursu.
Nagrody i pamiątkowe dyplomy (także dla Waszych opiekunów literackich) zostaną przysłane do Waszych szkół do 1 czerwca.
Z radością informujemy, że Konkurs Poetycki Złota Biedronka jest w wykazie zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021 ogłoszonych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty – kliknij -> Kuratorium Oświaty w Warszawie (załącznik nr 1 , pozycja 290)
Zapraszamy do galerii prac plastycznych uczniów kl. 4-6
01.05.20214Pani Bogna Żuromska, nauczycielka plastyki, zaprasza do obejrzenia przepięknych prac w nowootwartej "Galerii Sztuki Uczniów klas 4-7 online" – aby otworzyć galerie tematyczne – kliknij nazwę ->
- Moje emocje dziś - wydzieranka (klasy 5-te)
- Kompozycja zamknięta i centralna (klasy 5-te)
- Plan Wymarzonego Domu (klasy 6-ste)
- Szkicowniki klas 4-7
- Jak tworzyć ładne notatki :)
- Kompozycja otwarta- rysunek (klasy 5-te)
- Malowanie Kawą i rysowanie cienkopisem (klasy 4-te)
- Malarskie prace klas 4-tych (temat dowolny)
- Prace dodatkowe Uczniów klas 4-7
Konkurs fotograficzny "Zatrzymane w kadrze - Bemowo wczoraj i dziś"
30.04.2021Z okazji 70. rocznicy włączenia terenów dzisiejszej Dzielnicy Bemowo do Miasta Stołecznego Warszawy przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – konkurs fotograficzny „Zatrzymane w kadrze – Bemowo wczoraj i dziś”. Głównym tematem konkursu jest przedstawienie Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy na przestrzeni wieków.
Uwaga! Konkurs jest otwarty dla wszystkich mieszkańców dzielnicy Bemowo posiadających w swoich rodzinnych archiwach fotografie nawiązujące do tematu konkursu, jak również fotografów amatorów.
Jak wziąć udział w konkursie? To proste:
- Posiadasz w swoim archiwum fotografie wykonane w przeszłości na terenie dzisiejszej dzielnicy Bemowo? Zeskanuj je, w miarę możliwości opisz, gdzie i kiedy zostały wykonane oraz wyślij do nas.
- Lubisz fotografować? Nic prostszego, wyślij do nas swoje samodzielnie wykonane prace.
- Do udziału w konkursie nie mogą być zgłoszone fotografie przedstawiające portrety ludzi oraz nie mogą zawierać lokowania produktów. Ww. fotografie nie będą zakwalifikowane do konkursu.
- Zdjęcia (maks. 2 szt.) oraz kartę zgłoszeniową (z opisem fotografii) wyślij na adres bemowo.zapisy@um.warszawa.pl do 9.05.2021 r. W tytule maila koniecznie napisz: „ZATRZYMANE W KADRZE”.
- Czekaj na wyniki konkursu.
Do wygrania atrakcyjne nagrody!
Regulamin konkursu fotograficznego „Zatrzymane w kadrze”
Formularz zgłoszeniowy dla osób niepełnoletnich
Formularz zgłoszeniowy dla osób pełnoletnich
https://www.facebook.com/bemowowarszawa/photos/a.271895679487282/4365360670140742/?type=3
Klasa 7b na warsztatach w Muzeum Polin
30.04.2021Uczniowie klasy 7b, w ramach godziny wychowawczej, odbyli wycieczkę do Muzeum Polin na warsztaty „Moc Propagandy”. Poszukiwali na nich odpowiedzi m.in. na takie pytania, jak: Dlaczego propaganda ma tak dużą moc? Jak to się dzieje, że my, ludzie, tak łatwo jej ulegamy?
Uczniowie pracowali na propagandowym materiałem filmowym z lat 30-tych i sprawdzali, jak propaganda zmieniała zwykłe życie młodzieży w czasach III Rzeszy. Dyskutowali nad narzędziami propagandy i ich wpływie na ludzką świadomość i odbiór prezentowanych treści. Przyglądali się też przykładom współczesnych plakatów propagandowych.
Dorota Koper
Sukces w X OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM „GIF WIELKANOCNY"
28.04.2021Serdecznie gratulujemy
Mai Biały, uczennicy klasy 8dzdobycia wyróżnienia
w X OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE INFORMATYCZNYM „GIF WIELKANOCNY”.
Nauczycielki informatyki
Z pamiętnika Zofii Bobrówny
26.04.2021Filip Torecki z kl. 6d i p. Patrycja Politowska zapraszają na interpretację wiersza Juliusza Słowackiego "Z pamiętnika Zofii Bobrówny"
Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Informatycznym InstaLogik
28.04.2021Z dumą ogłaszamy sukces naszego ucznia.
Antoni Sworzyński, uczeń klasy 4a
zdobył tytuł Laureata III stopnia
w Ogólnopolskim Konkursie Matematyczno - Informatycznym InstaLogik.
Gratulujemy!
Nauczycielki informatyki
Kuchnia zero waste
22.04.2021Nasze wolontariuszki - Amelia Szymanek z klasy 8b i Kasia Wrzesień z klasy 7b pokażą nam, w jaki sposób przygotować przepyszne pierożki z ciasta francuskiego z mięsem, pieczarkami i cebulą oraz placki z kaszy mannej. A wszystko, oczywiście, zgodnie z zasadą: gotuję - nie marnuję!
SMACZNEGO!Kuchnia jest kolejnym miejscem, w którym możemy być eko oraz Zero Waste. Tutaj także mamy wpływ na to jakich używamy produktów oraz jaki jest stopień ich wykorzystania. Zachęcam do przeczytania tekstu o kuchni zero waste, który przygotowała, pragnąca pozostać anonimową, Wolontariuszka z klasy 7b.
Pozostajemy w temacie Kuchnni Zero Waste:-) Aby wiedzieć, jak nie marnować żywności, warto jest mieć pod ręką książkę kucharską, w której znajdziemy podpowiedzi, w jaki sposób wykorzystać, to co mamy w lodówce. Książkę z przepisami Zero Waste przygotowały dla nas Wolontariuszki - Oliwia Waśko i Weronika Sołtysiak z klasy 8b. Warto do niej zajrzeć, gdyż znajdziemy na przepisy na śniadanie, drugie śniadanie, obiad, przekąski, kolację a nawet desery!
Kliknij -> Książka kucharska zero waste
Zrób własną torbę zero waste z SKW
22.04.2021Świetny przykład zastosowania zasad z piramidy Zero Waste i ponownego wykorzystania materiałów, przygotowała dla nas wolontariuszka Wiktoria Pawłowska z klasy 8a. Na nakręconym filmie uczy nas, w jaki sposób z niepotrzebnej podkoszulki zrobić torbę np. na zakupy.
Zachęcam do wykonania własnej torby wielokrotnego użytku!
D. Koper
Światowy Dzień Ziemi w 1C
22.04.20216Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klasy 1C zastanawiali się, w jaki sposób każdy z nas może stać się ekologiem, czyli jak zadbać o nasza planetę i środowisko naturalne, żeby cieszyć się ich pięknem do końca świata i jeszcze dalej. Jeśli wszyscy postaramy się realizować postulaty pierwszoklasistów - możemy spać spokojnie:)
Wiatraczki klasy 1C
22.04.2021Kwiecień plecień, bo przeplata. Trochę zimy, trochę lata... Do zabaw podczas wietrznych dni przydadzą się piękne, kolorowe wiatraczki, które w ramach lekcji dotyczącej wiatru właśnie, wykonali uczniowie klasy 1C.
Życie zero waste - podpowiedź SKW
22.04.2021Przy okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi, warto też wspomnieć o stosunkowo nowym trendzie, stylu życia, podejściu gospodarczym, który staje się coraz bardziej popularny, czyli o ZERO WASTE.
W dosłownym tłumaczeniu, oznacza to zero marnowania, ale na czym polega życie w tym stylu?
Zapoznajcie się z piramidą Zero Waste oraz z informacjami na ten temat przygotowanymi przez Hanię Miwę i Blankę Falkowską z klasy 7b.
Dzień Ziemi
22.04.2021Dziś obchodzimy Dzień Ziemi. Dzień, który jest największym świętem ekologicznym. Organizowane są wtedy różne akcje proekologiczne, które mają przypominać, jak ważne jest, abyśmy wspólnie DBALI o środowisko, byli ODPOWIEDZIALNI za miejsce, w którym żyjemy, OPIEKOWALI SIĘ zwierzętami i roślinami.
Dzień Ziemi jest obchodzony na świecie od 1970 roku, a w Polsce od 1990 roku. W tym roku, także nasi Wolontariusze włączyli się w obchody święta - przygotowali filmiki, artykuły i zdjęcia, w których podpowiedzą, jak dbać o nasz świat. Wolontariusze wzięli także udział w warsztatach edukacyjnych Klimatyczny Dzień Ziemi - Razem dla Klimatu organizowanych przez CEO.
W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu życzę wszystkim Słonecznego Dnia :-)
Dorota KoperKoordynator SKW
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich
21.04.20216Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich, który obchodzimy 23 kwietnia to doroczne święto organizowane przez UNESCO w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich.
Zapraszamy serdecznie do wypożyczania nowych w naszej bibliotece książek, które wyeksponowałyśmy dla Was na wystawce
Z tej okazji, też dzień wcześniej – we czwartek 22.04 -zachęcamy Was do skorzystania z dwóch bardzo interesujących spotkań autorskich online
o godz. 16.30 - z Ewą Martynkien – pisarką („Detektyw Melania Kura”, „Józia Kłopotek i otchłań klęsk”), autorką scenariuszy filmowych współpracującą z kanałami telewizyjnymi MiniMini+ i TeleTOON+, twórczynią postaci Detektywa Łodygi i serialu „Radiowęzeł 13 i pół”, autorką książki pt. „Mój kumpel Jeremi” – nagrodzonej w V Jubileuszowym Konkursie im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży i najnowszej powieść pt. „Jak zdobyć supermoce” – kliknij -> spotkanie z p. Ewą Martynkien
- o godz. 18.00 - z p. Grzegorzem Kasdepke, który opowie, jak inteligentnie przeklinać i przekręcać słowa – kliknij -> spotkanie z p. Grzegorzem Kasdepke
Obejrzyjcie też krótki film o prawach autorskich:
Żonkile
19.04.202119.04 o godzinie 12.00 w całej Warszawie rozległ się dźwięk syren. Uczennice i uczniowie klasy 8d podczas godziny wychowawczej dowiedzieli się o upamiętnieniu rocznicy powstania w getcie warszawskim, o historii osadnictwa żydowskiego na Muranowie. Obejrzeliśmy wspólnie film przygotowany przez Muzeum POLIN, w którym młoda warszawianka odpowiada historię swojej rodziny.
Zapraszamy do obejrzenia filmu:
Kolorowe koszulki
21.04.2021W kwietniu obchodziliśmy Dzień Świadomości Autyzmu. Wszystkie osoby ze spektrum autyzmu potrzebują być dobrze traktowane, po koleżeńsku. Tak jak każdy z nas. Mówi się, że autyzm nie jest niebieski, ale kolorowy, różnorodny. Dlatego właśnie czwartoklasistki i czwartoklasiści podczas lekcji informatyki zaprojektowali różnokolorowe koszulki.
16
Czwartoklasiści uczą się programować
21.04.2021W roku szkolnym 2020/2021 w klasach czwartych realizujemy innowację pedagogiczną, której celem jest nauka programowania w szerszym zakresie. Uczennice i uczniowie podczas nauki zdalnej tworzą gry, animacje w programie Scratch, ucząc się nie tylko myślenia algorytmicznego, ale również współpracy.
Rozstrzygnięcie Konkursu plastycznego Świąteczny stroik"
13.04.2021Miło nam przedstawić wyniki konkursu na świąteczny stroik.
Mjejsce pierwsze: Witold Ochnik
Miejsce drugie: Augustyn Wieczorek
Miejsce trzecie: Kosma Pałosz Dickaty
Wyróżnienia: - Maja Berentowicz, Przemek Mierzyński, Natalka Ławrynowicz, Jagoda Dorosz, Antoni Rajewski
Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy.
Archiwum Aktualności
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Lipiec 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Luty 2023
- Styczeń 2023
- Grudzień 2022
- Listopad 2022
- Wszystkie
Aktualności - Lista
- Wieści znad Gopła
- 21.11.2024
- Sukces w konkursie Ocalić od zapomnienia poezję z okresu Powstania Warszawskiego
- 21.11.2024
- Badanie pH
- 21.11.2024
- Dzień Życzliwości
- 21.11.2024
- Skrzyneczki 4c
- 21.11.2024
- Tęcze na chemii
- 21.11.2024
- Śmieciosztuka - projekt szkolny
- 20.11.2024
- 306 rozświetlona na czerwono
- 19.11.2024
- Spotkanie 7c z Małym Księciem
- 21.11.2024
- Szlakiem bohaterów "Kamieni na Szaniec"
- 19.11.2024
- MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRZECIWDZIAŁANIA PRZEMOCY WOBEC DZIECI
- 19.11.2024
- Uczniowski Tydzień SuperMocy
- 18.11.2024
- 5a w Szopie Bemowskiej
- 18.11.2024
- Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 2024
- 16.11.2024
- Szkoła do hymnu
- 12.11.2024
- Warsztaty w Łazienkach Królewskich
- 06.11.2024
- Warsztaty w CNK
- 06.11.2024
- Dzieciństwo bez Przemocy
- 04.11.2024
- Woda - nowe złoto
- 28.10.2024
- DRABINA DO SUKCESU
- 28.10.2024