W poprzednim plastycznym webinarze dowiedzieliśmy się w jaki sposób wykonać balonowe planety:) W kolejnym filmie p. Paulina pokaże nam jak na nie dotrzeć - własnoręcznie wykonaną rakietą:)
Zapraszamy!
W poprzednim plastycznym webinarze dowiedzieliśmy się w jaki sposób wykonać balonowe planety:) W kolejnym filmie p. Paulina pokaże nam jak na nie dotrzeć - własnoręcznie wykonaną rakietą:)
Zapraszamy!
Drogie Uczennice i drodzy Uczniowie,
mamy przyjemność ogłosić wyniki dzielnicowego etapu 44. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.
Z naszej szkoły wyróżniono:
W KATEGORII KLAS 0-III - Weronikę Bucholc z klasy 3b – wyróżnienie.
W KATEGORII KLAS VII-VIII - Nadię Korzeniewską z klasy 7b – II nagroda
Wyniki konkursu są dostępne na stronie - kliknij -> Urzędu Dzielnicy Bemowo
Serdecznie gratulujemy!
Szkolne koordynatorki konkursu
Małgorzata Ciepielska, Agnieszka Kownatka, Katarzyna Zalewska-Topolewicz
W ramach ostatniej godziny wychowawczej przed przerwą wielkanocną oraz w nawiązaniu do lekcji języka polskiego dotyczącej niezwykłych portretów Giuseppe Arcimbolda klasa 6b wykonała autoportrety z wielkanocnym jajem.
Uczniowie serdecznie zapraszają do obejrzenia wesołej galerii swoich prac!
Z radością publikuję prace plastyczne, które Uczniowie klas 4-7 chętnie wykonują "po godzinach".
Zapraszam do oglądania galerii prac online! 😄
Bogna Żuromska
Jakiś czas temu pokazywałam prace klasy 7A pt.: Autoportret w stylu kubistycznym.
Tym razem pokazuję prace, które wykonała klasa 7B o tej samej tematyce!
Zapraszam do oglądania 🙂
Bogna Żuromska
Piąte klasy uczą się o rodzajach kompozycji. Rodzajów kompozycji jest bardzo dużo i wszystkie efekty naszej pracy będę na bieżąco udostępniać! Tym razem ćwiczyliśmy kompozycję rytmiczną, która charakteryzuje się elementem powtarzanym w dziele, w pewnym rytmie.
Serdecznie zapraszam do galerii online!
Bogna Żuromska
Sztuka towarzyszy nam praktycznie od samego początku cywilizacji ludzkiej. To sposób na to, by zachwycić, wzruszyć, zrelaksować. Światowy Dzień Sztuki wypada na 15 kwietnia, ale w naszej bibliotece trwa cały tydzień, już od poniedziałku 12 kwietnia. Obchodzimy go pod hasłem „w bibliotece kwitnie sztuka”
Zapraszamy do stworzenia wspólnie z nami obrazu, do którego każdy może dołożyć cząstkę siebie. Przyjdź do biblioteki i dodaj coś od siebie. Mamy nadzieję, że powstanie dzieło sztuki.
Zapraszamy też do wypożyczania książek o sztuce oraz rozmów o tym, co dla Was oznacza piękno.
Serdecznie zachęcamy Was także do wybrania się na wirtualne wycieczki do muzeów i galerii – kliknij:
Mieszczące się na terenie dawnego dworca kolejowego muzeum szczyci się niezwykłą kolekcją prac, przede wszystkim francuskich artystów (choć nie tylko), którzy działali między 1848 a 1914 rokiem. Podczas wirtualnego zwiedzania można podziwiać największe światowe dzieła, stworzone przez takie sławy jak Edward Manet, Paul Gauguin, Vincent van Gogh czy Henri Toulouse-Lautrec. Zaparzcie porcję świeżej kawy, rozsiądźcie się wygodnie przed ekranem i przygotujcie się na podziwianie „Śniadania na trawie” czy „Lekcji baletu” Edgara Degasa w domowym zaciszu.
-> Luwr
Rocznie Luwr odwiedza około 10 miliona turystów. W kolekcji muzeum znajduje się obecnie 380 tysięcy dzieł, ale nie wszystkie są dostępne dla zwiedzających. Choć lista jest długa, warto się nie zrażać i zacząć już teraz od najważniejszych z nich. Na początek wybierzcie się na jedną z trzech wirtualnych wycieczek, które można odbyć za pośrednictwem strony muzeum. Jeśli któreś z dzieł przykuje waszą uwagę w szczególności, wystarczy, że je klikniecie, a pojawią się dodatkowe informacje na jego temat.
-> Muzeum van Gogha w Amsterdamie
Kto jest wielbicielem prac tragicznie zmarłego artysty, z pewnością nie może pominąć tego muzeum. W Amsterdamie znajdują się największe na świecie zbiory dzieł van Gogha, wśród których jest 200 obrazów i ponad dwa razy więcej rysunków artysty. Muzeum posiada również kolekcję listów, które malarz pisał do brata, przyjaciół, a także innych znanych w tamtym czasie twórców. Dzięki bogatym zbiorom można lepiej poznać sylwetkę artysty oraz zobaczyć jego najlepsze prace.
To pierwsze muzeum, które w całości poświęcone zostało sztuce modernistycznej. Obecnie w jego zbiorach znajdują się również prace współczesne, pochodzące głównie z Europy oraz ze Stanów Zjednoczonych. W kolekcji znajdują się między innymi obrazy, rzeźby, filmy i fotografie. Przechadzając się po muzeum lub oglądając same zbiory na stronie muzeum, szukajcie takich perełek jak „Nadzieja II” Gustava Klimta lub „Kanał w Gravelines. Wieczór” Georges’a Seurata.
-> National Museum of Modern and Contemporary Art w Korei
Jedno z najpopularniejszych koreańskich muzeów mieści się w czterech miastach: Gwacheonie, Seulu, Deoksugungu i Cheongju. W każdym z nich można podziwiać inne prace, reprezentujące współczesne sztuki wizualne, architekturę, dizajn czy rzemiosło. By je obejrzeć, nie trzeba wyjeżdżać do Korei – zbiory możecie podziwiać online, spacerując między kondygnacjami i wybierając najciekawsze obiekty, które przykuły waszą uwagę.
-> Kioto Institut (Muzeum Mody w Japonii)
Coś dla wielbicieli historii mody. W kolekcji muzeum znajduje się ponad 1000 obiektów oraz 20 razy więcej dokumentów opisujących, jak kształtowała się zachodnia moda. Wszystkie dzieła zostały podzielone alfabetycznie, co bez trudu pozwala się zorientować, jak ewoluowały trendy. Na zgromadzonych w muzeum fotografiach można podziwiać historyczne suknie, a także ponadczasowe kreacje Chanel.
Zapraszamy na plastyczny webinar Pani Pauliny, nauczycielki i wychowawczyni Żuków, która zabierze Was we wspaniałą, twórczą, kosmiczną przygodę. Balonowe planety? Czy to możliwe? Sami zobaczcie i koniecznie spróbujcie takie stworzyć:)
Czwarte klasy uczą się teraz technik malarskich. Ostatnio malowaliśmy akwarelkami pisanki!
Uczniom bardzo spodobała się ta wodna technika! Zapraszam do oglądania! 🙂
Bogna Żuromska
Twoje dziecko marzy o występach na deskach teatru? Zapraszamy na teatralne warsztaty interaktywne dla dzieci „Łączy nas teatr” w formule online!
Warsztaty odbędą się na platformie ZOOM 17 kwietnia br. w 2 grupach wiekowych:
Czas trwania warsztatu wyniesie 45–60 minut (bez przerwy). Zajęcia wykorzystują doświadczenie różnych form teatralnych: teatru lalkowego, teatru żywego planu oraz teatru muzycznego. Poprzez zabawę chcemy uaktywnić najmłodszych widzów, pobudzić ich wyobraźnię oraz zachęcić do stworzenia własnego teatru w domu. Będziemy wspólnie uczyć się wierszy, śpiewać piosenki, a także poznamy techniki aktorskie, dzięki którym zagramy ulubione zwierzątko czy też kreatywnie wykorzystamy przedmioty codziennego użytku.
Zajęcia poprowadzą aktorzy Teatru Capitol – Marlena Suder oraz Igor Obłoza. Igor odpowiada również za opracowanie merytoryczne warsztatów. Aktorów na scenie zobaczyć można w głównych rolach w przedstawieniach: „Doktor Dolittle”, „Cudowna Lampa Aladyna” oraz „Pinokio”. Igor Obłoza gra także w spektaklu dla widzów dorosłych pt. „Cud”, a Marlena Suder prowadzi filmowo-teatralny cykl z Dżdżownicą Dżo Dżo w roli głównej. Oboje mają wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w pracy z dziećmi.
Obowiązują zapisy! Zgłoszenie należy wysłać w dniach 10–13.04 br. na adres: bemowo.zapisy@um.warszawa.pl. Liczba miejsc jest ograniczona!
Kliknij -> regulamin
Kolejny wspaniały sukces naszych najmłodszych i trochę starszych uczniów! Zosia z klasy IC i Amelka z klasy 4A znalazły się w gronie konstruktorów, którzy zajęli I miejsce w konkursie "Człowiek pospieszny ery posamochodowej". Tematem przewodnim prac konkursowych był świat ludzi i robotów, związany z twórczością wybitnego polskiego prozaika Stanisława Lema. Do udziału w konkursie wpłynęło 251 prac-robotów wykonanych przez 242 uczestników, a poziom przygotowanych eksponatów zachwycił niesamowitą kreatywnością:)
Wystawę pokonkursową, na której znalazły się wszystkie wspaniałe prace można obejrzeć pod adresem https://scek.pl/wystawa-pokonkursowa-postac-z-materialow-recyklingowych/
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne wyzwania artystyczne!
Marzanny zatopione, wielkanocne prace ozdobiły stoły i cieszą oczy, a wiosna kapryśna w tym roku:) Odejść nie chce.
Klasa 1C (mimo to) wiosennie pozdrawia:)
Coraz więcej wiemy na temat spektrum autyzmu. Między innymi dlatego wzrasta liczba osób z tą diagnozą, w tym również dziewczynek. Zaczyna mówić się o tym, że autyzm nie jest „niebieski”, ale kolorowy, różnorodny (jak widać to na zdjęciu z kotkami pochodzącym z książki K. Hoopmann „Wszystkie koty są w spektrum autyzmu”).
Autyzm nie jest chorobą.
Jest innym sposobem myślenia, funkcjonowania. „Odmiennym systemem operacyjnym”, jak w komputerach.
Wbrew stereotypom, wiele osób z autyzmem przytula się do swoich rodziców, terapeutów, opiekunów oraz nawiązuje dobry kontakt wzrokowy. Odczuwa też empatię i chce mieć bliskie relacje z innymi.
Wszystkie te osoby potrzebują być dobrze traktowane, po koleżeńsku. Tak jak każdy z nas.
Cieszymy się, ze wzięliście udział w akcji „KOLOROWA KOSZULKA” i umieszczaliście na Facebooku Wasze zdjęcia w koszulkach w dowolnym kolorze - różnorodnych, jak różnorodne są osoby w spektrum autyzmu.
Szkolne Koło Wolontariatu jest przygotowane na każdą sytuację :) także na Wielkanoc :)
Wolontariusze przygotowali tutoriale, aby każdy z nas mógł poczuć ducha świąt i udekorować dom. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wykonania prac razem z Kasią.
Dziękujemy też Hani i Ali za przygotowanie swoich filmików. W komentarzach wrzucajcie zdjęcia swoich prac wykonanych razem z naszymi uczniami :)
Szkolne Koło Wolontariatu życzy wszystkim WESOŁEGO ALLELUJA!
D. Koper
Piątoklasistki i piątoklasiści składają życzenia wielkanocne na kartkach świątecznych, samodzielnie zaprojektowanych na lekcjach informatyki.
Razem z uczniami klas 4-7 życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze w te Święta Wielkanocne!
Dużo zdrowia, smacznego jajka oraz rodzinnych, radosnych świąt!!
Prace wykonane przez uczniów klas 4-7 na lekcjach plastyki z panią Bogną Żuromską.
B. Żuromska
Poniżej zdjęcia z malowania jajek ( z styropianu ) Uli i jej brata TAdzia Była świetna zabawa!
Chciałam także życzyć wesołych świąt i mokrego lanego poniedziałku.
Wesołych świąt,
Ula Zaręba z 6c 🐔
Jaka jest najpopularniejsza liczba? Liczba Pi !
π ≈ 3,141592 653589 793238 462643 383279 502884 197169 399375
Z okazji Dnia Liczby Pi odbył się konkurs pod nazwą “Zabawa Pi-ematami".
Należało stworzyć krótki wierszyk, w którym liczba liter w kolejnych wyrazach będzie odpowiadała następującym po sobie cyfrom liczby Pi.
Np. "Kto i bada i liczy,
Myśliciel to wielki.
Mylić się zwykł jednakże
Matematyk wszelki..."
Poznajcie prace tych, którzy podjęli wyzwanie:
Basia Cena
Cal i metr i gramy-
problemik to prosty.
Kiedy tak sobie wmawiamy,
trudności narosły.
Janek Pawłowski
Jan z rana i wesół, (3,1415)
Uśmieszek na planie, (926)
Liczy sam cyfry poczciwe, (5358)
Rozwiązał zadanie. (97)
Podzielił lub na raz pomnożył (93238)
Małą koronę On włożył. (4626)
Małą ale jak bezcenną, (4338)
Sam ją zdobywa wysiłkiem. (3279)
Mówią () On Osiłkiem. (5028)
Mądrości jest i przykładu wzorcem (84197)
I pomaga wszystkim nam, (1693)
Rzetelnie pracujesz sam. (993)
Mądrych liczb i () całek ciekawym, (751058)
On () tłumaczyć ochoczo umie. (20974)
Pomagając odda hołd SUMIE. (9445)
Hania Miwa
Dwa i trzy i osiem zliczenie to trudne,
świat bez liczb okropnie przenudne.
Mateusz Małkowski
NWW z pięć i jeden
matematyk na liczby liczy czy
zaraz właściwe rezultaty wyliczy
Natalia Kiedos
„Kto w koło i okrąg
Ludolfinę Pi wpisze
Wiele już ksiąg Ludolpha przepisze.”
Mateusz Kapuściński
Aby, i moje i wasze
ćwiczenia na matmie
Mogły być fajne
namawiam główkować
chętnie śpiesznie
aby to cel
osiągnąć duży
Daria Grzelak
π ≈ 3,141592 653589 793238 462643 383279 502884 197169 399375
Mak i róża w letni wieczorek,
na moście nowym nad rzeką,
znaleźli dzięcioła rowerek,
przykryty tam od lat plandeką.
Obok roweru, na wodzie,
ptak, tak jak łabędzie,
już to jezioro posiądzie.
Wiatr… co świszcze wszędzie,
niby i pastwisko chłodzi,
i motyle rozprasza,
ale sprzeczki załagodzi,
jak rozmowa nasza.
Maciek Miwa
Pan X, Pani Y
Mocno zmieszają
Co znaczą?
Myślę coś,
kiedy równania oznaczają.
W zabawie wzięli udział nie tylko uczniowie.
Praca pani Katarzyny Zalewskiej- Topolewicz:
Na pi - życie polonisty
Lat i brak, i chęci, (3,1415)
utyskujem, iż pamięć (926)
człek swą chowa - (535)
stosować matematyk prawość, (897)
chociażby nie tę - (932)
(tak) częstość - żywa (384)
Uczniowie naszej szkoły mają różnorodne pasje. Maja z klasy 8d tworzy subtelne grafiki komputerowe. Zapraszamy do podziwiania prac
W środę i czwartek (24-25.03.2021) uczniowie klas 8 spotkali się z dr Agnieszką Zielińską, autorką czterech książek, prowadzącą bloga – kliknij -> moje podróże literackie i razem z nią wyruszyli śladami Mickiewicza.
To wyjątkowe spotkanie autorskie online pozwoliło im zobaczyć miejsca związane z naszym wieszczem narodowym. Uporządkowało też wiedzę związaną z poetą oraz pokazało, że był on też człowiekiem ze swoimi pasjami, ale i problemami, słabostkami i wadami.
Była to dla wszystkich bardzo ciekawa lekcja języka polskiego i znakomita powtórka przed egzaminem. Mamy nadzieję, ze kiedyś uda nam się spotkać z dr Agnieszką Zielińską na żywo.
Zapraszamy do wypożyczania książek Autorki z naszej biblioteki.
Te śliczne śnieżynki są dziełem czwartoklasistek i czwartoklasistów, którzy zaprogramowali je podczas lekcji informatyki.
Szóste klasy na lekcjach plastyki uczą się o rodzajach rzeźby.
Tydzień temu klasy Uczniowie klas 6-stych wykonali przepiękne figurki z plasteliny przedstawiające swoją rodzinę/najbliższych, a w tym tygodniu ulepili dla siebie/ dla najbliższych Medal z plasteliny. Medal ma z jednej strony płaską powierzchnię, a więc jest PŁASKORZEŹBĄ! :)
Medal ma za zadanie wzmacniać nasze mocne strony, nagradzać nasze osiągnięcia. Mogliśmy dla siebie/siostry/brata/psa - wykonać medal za każdy najmniejszy sukces, jaki nam się udało ostatnio osiągnąć!
Medal mógł być za pomoc przy sprzątaniu w domu, obieraniu ziemniaków, zmywaniu albo za wyjście z psem kilka razy w ciągu dnia itd.!
Zapraszam do oglądania galerii prac online!
Bogna Żuromska
Uczniowie naszej szkoły są niezwykle twórczy i utalentowani! Po godzinach robią dodatkowe prace, używając nieraz nieoczywistych technik plastycznych!
Zapraszam do oglądania kilku prac, które ostatnio wykonali uczniowie dodatkowo!
Bogna Żuromska
Piąte klasy uczą się o rodzajach kompozycji. Jednym z wielu rodzajów jest kompozycja Asymetryczna.
Uczniowie mieli za zadanie wykonać swój własny portret (autoportret) w stylu kubistycznym (geometrycznym) w kompozycji Asymetrycznej.Zapraszam do oglądania galerii prac!
Bogna Żuromska
W Dzień Czytania Tolkiena zapraszamy do posłuchania fragmentu "Hobbita" czytanego przez nauczycielki bibliotekarki p. Agnieszkę i p. Ewę.
Z lekcji geografii wszyscy wiemy, że Ziemia ma tylko jeden księżyc. Uczniowie na lekcjach informatyki nauczyli się tworzyć zaawansowane grafiki komputerowe, gdzie wszystko jest możliwe.
Mamy przyjemność ogłosić wyniku konkursu na mem polonistyczny. Konkurs został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski naszej szkoły z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.
I miejsce – Maja z klasy VIII B
II miejsce – Bartosz z klasy VI A
III miejsce – Milena z klasy VII B
Zwycięska praca Mai z klasy VIII nawiązuje do słów Petroniusza, bohatera "Quo vadis", który w ten sposób opisywał swoje trudne relacje z Neronem
Osoby, które zdobyły trzy pierwsze miejsca, będą mogły odebrać nagrody w przyszłym tygodniu w bibliotece szkolnej w godzinach jej pracy.
Serdecznie dziękujemy uczniom za liczny udział w konkursie i nadesłanie świetnych prac. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, lecz także wszystkim zaangażowanym uczestnikom.
Opiekunowie SU
Katarzyna Zalewska-Topolewicz
Marcin Przystup
Z dumą informujemy, że
Jan Cholewa, uczeń klasy 8b
zdobył tytuł finalisty
Przedmiotowego Konkursu Informatycznego LOGIA dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Nauczycielki informatyki
Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, ograniczenia i utrudnienia od nas niezależne jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na 26 marca Konkurs recytatorski "W STARYM TEATRZE". O nowym terminie poinformujemy wkrótce na stronie szkoły.
Siódme klasy na plastyce wykonały bardzo ciekawe autoportrety w stylu kubistycznym!
Zapraszam do oglądania galerii prac!
Bogna Żuromska
Szóste klasy wykonały figurki z plasteliny o tematyce: Moja Rodzina.
Zapraszam do oglądania dzieł rzeźbiarskich! 😉
Bogna Żuromska
Piąte klasy wykonały przepiękne kwiaty łowickie!
Uczymy się kompozycji. W tym przypadku użyliśmy kompozycji symetrycznej!
Zapraszam do galerii dzieł online!
Bogna Żuromska
Z okazji Dnia Mężczyzny, klasy 4-te wykonały krawaty dla mężczyzn w rodzinie (dla taty/brata/wujka itd.)
Zapraszam do oglądania galerii prac!
Bogna Żuromska
Każdy z nas jest inny, dzięki temu możemy się od siebie wiele nauczyć...
Bądź mądry. Bądź cierpliwy. Bądź otwarty. Bądź wrażliwy. Bądź odważny. Bądź sobą. Bądźcie wspólnie dziećmi! "Siedem B" to rady stworzone przez rodziców dzieci niepełnosprawnych. Jesteśmy jednak przekonani, że są to złote zasady, którymi powinniśmy kierować się każdego dnia w stosunku do każdego człowieka. Klasa IC z dumą dołączyła do akcji #zespolkolorowychskarpetek wspierającej Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Pozdrawiamy:)
19 marca, dwa dni wcześniej niż oficjalna data, klasa Ia celebrowała Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa.
Podczas rozmowy na temat osób dotkniętych zespołem Downa okazało się, że niektórzy uczniowie znają dzieci i dorosłych, dotkniętych tą chorobą. Wszyscy dowiedzieli się, na czym polega genetyczna wada osób z zespołem Downa - natura wyposażyła je w dodatkową informację genetyczną zawartą w chromosomie 21.
Dzięki filmom, dzieci poznały życie osób z trisomią genetyczną. Pierwszaki wiedzą, że te osoby mogą pracować, uczyć się, uprawiać sport, mają poczucie humoru.
Wzięliśmy też udział w akcji #Zespółkolorowychskarpetek wspierającej kampanię edukacyjną z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Po lekcjach uczniowie i uczennice zaprojektują swoje kolorowe i nie do pary skarpetki, symbolizujące ten ważny dzień.
Joanna Pląska
Więcej na ten temat dowiadywali się także uczniowie kl. 2a - uczący się jeszcze stacjonarnie.
Do akcji #zespółkolorowychskarpetek włączyli się też inni - przebywający w domu nadsyłając zdjęcia stóp odzianych w różnokolorowe skarpetki.
Filip ma mnóstwo talentów: zamiłowanie do czytania książek Tolkiena, pasję do plastycznych prac (na filmiku widać wycinek szkiców na Całoroczny Konkurs Plastyczny pt. "Mój Szkicownik"; granie na gitarze, śpiewanie, ćwiczy wschodnie sztuki walk oraz od kilku lat prowadzi Kanał na You Tubie.
Lektura Tolkiena ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" spodobała mu się tak bardzo, że postanowił odkryć ciekawostki związane z tą książką. Swój filmik uświetnił wykonaniem piosenki krasnoludów na gitarze. Obejrzyjcie, posłuchajcie! Naprawdę warto!
Patrycja Politowska & Bogna Żuromska
Światowy Dzień Mózgu (18.03.21) obchodzony dziś online, wczoraj celebrowaliśmy stacjonarnie w szkole.
Upłynął nam on – tak, jak od kilku lat - pod hasłem: „Biblioteka – siłownią dla mózgu”.
Uczniowie w bibliotece mogli zmierzyć się z zagadkami dostosowanymi do wieku, wypożyczyć książki o mózgu oraz dbaniu o sferę psychiczną człowieka, która bardzo wpływa na funkcjonowanie mózgu, a także otrzymać zakładkę z ciekawostką o tym ważnym organie.
Cały dzień rozmawialiśmy też o tym, co wpływa pozytywnie na nasz intelekt i co robić by coraz lepiej korzystać z centrum dowodzenia w naszej głowie.
Wszyscy doszliśmy do wniosku, ze w bibliotece każdy dzień jest Dniem Mózgu!
Czy wiesz, że możesz trenować mózg także ćwicząc fizycznie? Obejrzyj filmik:
Jeśli wczoraj nie wziąłeś udziału w zabawach logicznych w bibliotece, spróbuj rozwiązać zagadki z filmiku.
Więcej o funkcjonowaniu mózgu możesz obejrzeć na kanale - kliknij -> Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy
Poznaj tajemnice umysłu - weź udział w - kliknij -> Tygodniu Mózgu online
Zespół PPP zaprasza wszystkich uczniów do udziału w Skarpetkowym wyzwaniu z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa. 19.03 załóż skarpetki nie do pary, zrób zdjęcie i wstaw na FB szkoły
Powered by aSc EduPage