• Zespół kierowniczy szkoły

• Barbara Dąbrowska - dyrektor szkołye-mail: BDabrowska@eduwarszawa.pl
        • Dorota Koper - wicedyrektor klas IV-VIIIe-mail: DKoper@eduwarszawa.pl
        • Elżbieta Zielant - wicedyrektor kl. I-III, pomoc psychologiczno-pedagogiczna i kształcenie specjalnee-mail: EZielant@eduwarszawa.pl
        • Kamila Witkowska - Skwarczyńska - kierownik świetlicye-mail: KWitkowska@eduwarszawa.pl
        • Eliza Lewczak - Główka - wicedyrektor oddziałów przedszkolnyche-mail: ELewczak@eduwarszawa.pl
        • O szkole

• 1 września 2017 roku zakończyła się rozbudowa szkoły. W nowej części przeznaczonej dla dzieci przedszkolnych znajduje się 8 sal dydaktycznych, gabinety specjalistów, sala rekreacyjna i szatnia.  Wychowaniem przedszkolnym objęte są dzieci w grupach 3-latków, 4-latków, 5 - 6-latków i 6 - latków.

Szkoła jest przygotowana do przyjęcia zarówno dzieci do klas I jak i do oddziałów przedszkolnych. Świetlica szkolna posiada 4 sale przeznaczone wyłącznie  do zajęć świetlicowych, czynna jest w godz. 7.00-18.00. Opieką obejmujemy wszystkie dzieci, których rodzice zadeklarują taką potrzebę.  Do dyspozycji uczniów są boiska sportowe i palce zabaw. W szkole funkcjonuje gabinet medyczny czynny codziennie w godz. 8.30 - 14.30. Oprócz doraźnej pomocy wykonywane są badania wzroku, słuchu i wad postawy, fluoryzacja oraz szczepienia okresowe.

Szkoła posiada własną kuchnię i stołówkę. Uczniom zapewniamy obiady, a dzieciom z oddziałów przedszkolnych także śniadania i podwieczorki.

Sale dydaktyczne dostosowane są do potrzeb uczniów klas I-III i IV – VIII, systematycznie doposażane są pracownie dydaktyczne i gabinety specjalistyczne. We wszystkich salach, także i w oddziałach przedszkolnych, znajdują się tablice interaktywne. Dla uatrakcyjnienia zajęć matematyczno – przyrodniczych wykorzystujemy nowoczesny program „Corrinth Classroom”. Funkcjonuje dziennik elektroniczny, dzięki któremu rodzice w każdej chwili mają dostęp do ocen dziecka oraz możliwość stałej i bieżącej wymiany informacji ze szkołą. Nauczyciele podczas zajęć dydaktycznych korzystają z platformy edukacyjnej, co uatrakcyjnia zajęcia.

Biblioteka posiada bogaty księgozbiór oraz czytelnię z Internetowym Centrum Multimedialnym.  Obowiązkowym językiem obcym obowiązującym w klasach I – VIII  i oddziałach przedszkolnych jest język angielski. Począwszy od klasy VII, uczniowie mogą uczyć się także języka hiszpańskiego lub niemieckiego. Lekcje języka angielskiego prowadzone są w nowatorski sposób - z native speakerem.

W szkole zapewniamy pomoc psychologiczno - pedagogiczną w postaci konsultacji i zajęć z pedagogiem, psychologiem, logopedą i terapeutami pedagogicznymi. Organizowane są zajęcia wyrównawcze dla uczniów mających problemy dydaktyczne oraz samodzielnie lub we współpracy z instytucjami zewnętrznymi warsztaty profilaktyczne i wychowawcze. Dla dzieci zdolnych prowadzone są zajęcia rozwijające zainteresowania. Dodatkowo, uczniowie najzdolniejsi, mają możliwość rozwijania swojej wiedzy i umiejętności w ramach  indywidualnych programów nauczania z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki oraz indywidualnego toku nauki z języka angielskiego. Uczniowie ze wskazaniami lekarskimi mają mogą uczęszczać na gimnastykę korekcyjną. W ramach zajęć dydaktycznych uczniowie uczestniczą w wycieczkach, imprezach okolicznościowych oraz różnych formach zajęć poza szkołą.

Kultywujemy tradycje szkolne, organizując  m.in. konkursy recytatorskie, w tym poezji Patrona Szkoły, Dzień Wiosny, Dzień Sportu, przedstawienia Jasełkowe, akcja charytatywna „Nauczyciele i Rodzice Dzieciom”, Festiwal Piosenki Patriotycznej, Festiwal Piosenki Angielskiej, festyn z okazji Dnia Dziecka, Konkurs Poetycki "Złota Biedronka", Festiwal Nauki, Dzień Teatru oraz pikniki naukowe, wieczory autorskie i  spotkania okolicznościowe z udziałem ciekawych ludzi, roczne projekty edukacyjne „Świetlik na polskich dróżkach”, „Świetlik na europejskich szlakach”.

• Programy i przedsięwzięcia

• W szkole realizowane są różne programy i przedsięwzięcia, m.in.:

• „Wiem, co jem”.
          • „Szklanka Mleka”,
          • „Owoce i warzywa w szkole”,
          • „Trzymaj formę”,
          • "Wars i Sawa grają w szachy",
          • „Od grosika do złotówki”
          • „Nie pal przy mnie, proszę,
          • „Chronimy Dzieci”,
          • „Piecza Zastępcza”,
          • „Rowerowy Maj”,