Wyniki głosowania

18.10.2022 23:35
      Zarząd Samorządu Uczniowskiego został wybrany!

Przewodniczącym został wybrany Stanisław Bucholc. Ewa Sosna i Maciej Siedlecki zostali wiceprzewodniczącymi. Całą trójką tworzą zarząd Samorządu Uczniowskiego i wspólnie będą spełniać założone przez siebie cele.

Zdjęcia z debaty kandydatów można obejrzeć tu>> Debata

Dzień bez plecaka

19.03.2022 00:09

W czym można przynieść do szkoły podręczniki, zeszyty i przybory szkolne w dniu bez plecaka?

Pomysłowość naszych uczennic i uczniów nie ma granic. Zamiast plecaków pojawiły się walizki, pudełka, transportery dla zwierząt, wiadra, futerał na gitarę, a nawet kapelusz! Okazało się, że poszewki na poduszki czy odpowiednio zawiązane bluzy są w stanie zastąpić plecak.

Szkolny konkurs na mem historyczny

18.10.2021 11:59
      Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na MEM HISTORYCZNY. Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie z klas I-VIII.

Drodzy Uczniowie!

Uczestnik konkursu powinien:
      1. Wykonać mem dotyczący historii (Polski lub powszechnej).
      2. Do 25.10.2021 r. wysłać plik w rozszerzeniu .jpg na adres: katarzyna.zalewska.topolewicz@sp306.edu.pl.
      3. W treści maila wpisać:
      - imię i nazwisko uczestnika;
      - klasę;
      - link zawierający źródło grafiki użytej w memie (w formie adresu www).

Memy nie mogą być obraźliwe oraz wulgarne. Ocenie będą poddawane kreatywność, pomysłowość, poprawność językowa i walory estetyczne.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie pracy w kontekście promocji Szkoły Podstawowej nr 306 i w celu ogłoszenia wyników konkursu.
      Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Katarzyna Zalewska-Topolewicz

Marcin Przystup

08.03.2021 18:56
      W imieniu Samorządu Uczniowskiego chcemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet - samych uśmiechów i dni pełnych słońca!

• Konkurs na film "Za co lubię moją szkołę?"

02.02.2021 14:35
      • Samorząd Uczniowski oraz świetlica Szkoły Podstawowej nr 306 w Warszawie organizują konkurs pt. „Za co lubię moją szkołę?” Konkurs jest przeznaczony dla klas I-VIII.
      • Zadanie konkursowe polega na nagraniu filmu z odpowiedzią na pytanie zawarte w tytule konkursu. Nagranie nie może przekroczyć minuty.
      • Przygotowane filmiki należy wysyłać do 8 lutego do pani Agaty Grzelak na adres agata.grzelak@sp306.edu.pl.
      • Wraz z filmem należy przesłać wypełniony przez opiekunów prawnych formularz zgody - kliknij -> formularz
      • Trzy najlepsze nagrania zostaną wyróżnione nagrodą rzeczową, a najciekawsze prace będą wykorzystane w filmie promującym naszą szkołę.
      • Regulamin - kliknij -> Za co lubię moją szkołę?