Uczniowie klasy 6C w ramach omawiania lektury pod kierunkiem p. Patrycji Politowskiej wykonali facebookowe profile wybranego bohatera powieści Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi". Prace były niezwykle szczegółowe, barwne i interesujące. Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Zapraszamy na Noc Bibliotek 2020
06.10.2020Serdecznie zapraszamy na drugą w naszej szkole „Noc Bibliotek”. Zeszłoroczna spotkała się z Państwa żywym odzewem i w bibliotece zgromadziło się ponad 100 osób – dzieci i rodziców. To był wspaniale spędzony czas. Niestety w tym roku, ze względu na zagrożenie koronawirusem, nie może się ona odbyć w takiej samej formie. Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa Państwa dzieciom i Państwu zapraszamy na Noc Bibliotek ONLINE. Spotykamy się w aplikacji Teams – o godz. 17.30 – w piątek 09.10.2020.
Link do spotkania w terminarzu klasy.
W tym roku będzie nam towarzyszyło hasło „Klimat na rodzinne czytanie”
W programie:
- spotkanie z pisarką p. Moniką Kowaleczko-Szumowską, rozmowa o książkach dla całej rodziny w tym najnowszej części serii „Gupikowo” – „Wielki Foch” , z możliwością zadawania pytań.
- quiz o ponadczasowych rodzinnych książkach
- dyskusja o literaturze dla całej rodziny [warto przygotować swoje propozycje]
- dostęp do filmu "Jakub, Mimmi i gadające psy”, nagrodzonego na Festiwalu Kino Dzieci 2019 r.
Serdecznie zapraszamy do spotkania online całą Państwa rodzinę!
Jeśli nie będą Państwo mogli wziąć udziału w spotkaniu, a chcieliby Państwo obejrzeć film – prosimy o kontakt.
Zwiastun filmu - kliknij ->"Jakub, Mimmi i gadające psy”
O filmie:
Nocy Bibliotek towarzyszy w tym roku film „Jakub, Mimmi i gadające psy”, 2019, oparta na książce łotewskiej pisarki Luize Pastore „Maskackas stasts” (niewydanej jeszcze w Polsce), koprodukcja łotewsko-polska w reżyserii Edmundsa Jansonsa (Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi).
To nagrodzona przez jury na festiwalu Kino Dzieci 2019 za „empatyczne, wrażliwe i atrakcyjne artystycznie ukazanie historii, która zaskakuje oryginalnością a zarazem porusza ważne współczesne problemy kulturowe i cywilizacyjne świata dzieci i dorosłych”, współtworzona przez Polaków, oryginalna w formie animacja, która opowiada o budowaniu porozumienia i zachęca do wspólnego działania w trosce o najbliższe otoczenie i przyrodę. Głos dostają tu dzieci i zwierzęta – i robią z nim coś ważnego i pięknego.
Dzięki zastosowaniu poklatkowej techniki cut-out (we współpracy z polskim studiem Letko), film jest jak żywa, pięknie rysowana książka.
Opis filmu
Czy można wyciąć drzewa z parku, usunąć plac zabaw, na którym na co dzień bawią się dzieci z całej okolicy, a na ich miejscu postawić wieżowiec? Jakub i jego kuzynka Mimmi dowiadują się, że takie są właśnie plany tajemniczego dewelopera. Mimmi jest zrozpaczona – w tej malowniczej okolicy na obrzeżach Rygi mieszkała przez całe życie i do parku ma szczególny sentyment. Jakub dopiero tu przyjechał, u kuzynki spędzi tydzień. Nie jest nawet pewien, czy mu się tu podoba i czy znajdzie z Mimmi wspólny język. Czy dzieci zdołają się porozumieć i wspólnie ocalić niepowtarzalny charakter dzielnicy? I jak odkrycie, że tutejsze psy potrafią mówić, może przyczynić się do sprawy? Olśniewająca wizualnie animacja zwraca uwagę na ważne i aktualne tematy. Jej seans będzie dla uczniów okazją do rozwinięcia wiedzy przyrodniczej, ale także do zainteresowania się życiem własnej lokalnej społeczności.
Czas trwania filmu: 70 minut.
[żródło: https://nocbibliotek.ceo.org.pl/jakub-mimmi-i-gadajace-psy-film-na-noc-bibliotek/ ; dostęp: 05.10.2020 [godz. 13:20]]
Code Week 2020
01.10.2020Już 19 października rozpoczyna się Code Week - Europejski Tydzień Kodowania!
Jak co roku bierzemy udział w święcie programowania. W poprzednich edycjach akcji tworzyliśmy quizy, animacje, program sprawdzający znajomość tabliczki mnożenia, a co będziemy programować w tym roku?
Wystąpienie na konferencji w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej w Olsztynie - 30.09.2020
05.10.2020Praca naszej biblioteki podczas pandemii spotkała się z uznaniem środowisk edukacyjnych nie tylko w Warszawie, dlatego przedstawicielka biblioteki - p. Agnieszka Kownatka, została zaproszona na konferencję zorganizowaną przez Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną w Olsztynie.
Konferencja obywała się w budynku biblioteki, ale wystąpienie reprezentantki naszej szkoły zostało zorganizowane w trybie wideokonferencji.
Nauczycielka podzieliła się z szerokim gronem odbiorców zastosowanymi w naszej szkolnej bibliotece – metodami pracy podczas lockdownu (marzec – czerwiec 2020 r.). Wypracowane rozwiązania spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami bibliotekarzy zgromadzonych na konferencji.
Bardzo się cieszymy z promocji naszej szkoły podczas tego ważnego wydarzenia.
Ważny jak waga
01.10.20205„Dzisiaj w szkole jest ważenie
Bardzo ważne wydarzenie.
Dzieci ważą wszystko w koło
Zaraz zrobi się wesoło.”
Poprzez działanie i doświadczanie, uczniowie w praktyczny sposób - powtarzali jednostki masy. Przy użyciu wag sprawdzali ciężar przedmiotów, dobierali rzeczy o określonej wadze. Pracując w zespołach wyszukiwali przedmioty o takiej samej masie. Dobrze się bawiąc, ćwiczyli niełatwy temat jakim jest – porównywanie oraz zamiana jednostek.
nauczyciele matematyki
Wybory Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego
28.09.2020Od 21 do 25 września w naszej szkole odbyły się wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie głosowali przez internet przy użyciu formularza w aplikacji Forms i oddali 245 głosów, w tym:
1. 118 głosów na Jana Cholewę z klasy 8b.
2. 49 głosów na Weronikę Sołtysiak z klasy 8b.
3. 40 głosów na Macieja Siedleckiego z klasy 6b.
4. 37 głosów na Mikołaja Deptucha z klasy 8c.
5. 1 głos nieważny.
W związku z powyższym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego SP 306 w roku szkolnym 2020-2021 zostaje Jan Cholewa.
Gratulujemy!
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Próbny alarm
25.09.2020W ostatnim tygodniu września podczas próbnego alarmu przećwiczyliśmy procedurę ewakuacji szkoły. Wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły po usłyszeniu sygnału dźwiękowego opuścili budynek, ustawili się na boisku szkolnym, a cała akcja przebiegła szybko i sprawnie.
Komputer od środka
25.09.2020Podczas lekcji informatyki uczennice i uczniowie klas 7 poznawali budowę komputera rozkładając go na części, Najbardzij fascynującym elementem komputera wedłus siódmoklasistów jest płyta główna, która przypomina makietę miasteczka.
Dzień Kropki
23.09.20206Kiedy Peter Reynolds napisał książkę „The Dot” nie myślał pewnie, że poruszy kropkowy świat i to dosłownie. Stał się on inicjatorem święta kreatywności i pomysłowości- „Międzynarodowego Dnia Kropki”.
15 września obchodziliśmy to święto również w naszej szkole. Czasem do twórczej odwagi, nieskrępowanej zabawy i … dobrą okazją, by ćwiczyć wyobraźnię geometryczną były zadania z wykorzystaniem „Punktowców” podczas lekcji matematyki. Uczniowie dzielnie radzili sobie pokonując kolejne trudniejsze zadania.
Uczniowie kreślili również kolorowe koła o większych i mniejszych promieniach, wypisywali na nich swoje talenty i przyklejali do kartonu pod hasłem„Mam talent! I kropka!”. W ten sposób powstał ciekawy plakat. Te symboliczne papierowe kropki miały przypomnieć wszystkim o talentach jakie mają, o tym, że należy pielęgnować swoje umiejętności i dzielić się nimi z innymi.
Kolejne zadanie polegało na wykonaniu pracy plastycznej z różnej wielkości kół. Uczniowie przystąpili do pracy z wielkim zaangażowaniem i chętnie prezentowali efekty swojej twórczej działalności.
Podczas całego dnia wszyscy dobrze się bawili. Odkryli, że niezależnie od wieku, każdy z nas ma jakiś talent. Można zmienić świat, wystarczy…. uwierzyć w siebie :)
Dziękujemy wszystkim za udział.
Aneta Chańska, Anna Górzkowska
Nauka ortografii na komputerach
18.09.2020Trudnej polskiej ortografii można się uczyć poznając zasady pisowni, wypełniając dyktanda, rozwiązując testy, przygotowane w bardzo atrakycjnej formie w serwisie edukacyjnym Ortografka.pl
Uczennice i uczniowie klasy 4b polecają!
Konkurs Świetlik
09.09.2020Uczniowie 306 rozwiązują test w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik. Trzymamy kciuki!
INFORMACJA DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW
30.08.2020Szanowni Państwo,
zapraszamy do zakładki PRZEDSZKOLE, gdzie systematycznie pojawiają się ważne informacje i dokumenty związane z działalnościa oddziałów przedszkolnych. Najnowsze dokumenty do Deklaracja wpłat na Radę Rodziców oraz Karta dziecka.
WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 306 W WARSZAWIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2020/2021
29.08.2020Dokumenty dot. bezpieczeństwa w stanie stanu epidemii, jakie będą obowiązywać od 01 września br. do odwołania - kliknij:
- podstawy prawne
- Zarządzenie Dyrektora nr 17
- Zarządzenie Dyrektora nr 18
- Regulamin organizacji szkoły
- Regulamin organizacji opieki przedszkolnej
- Procedura przyprowadzania i odbierania dziecka z oddziałów przedszkolnych
Procedury:
- Przyprowadzanie dziecka do przedszkola
- Odbiór dziecka z przedszkola
- Dziecko z objawami COVID 19
- Uczeń z objawami COVID 19
- Przebywanie ucznia w szkole
- Pracownik z objawami COVID 19
- Wejście do szkoły osoby z zewnątrz
- Schemat sytuacji kryzysowej - COVID 19 w placówce oświatowej
- Ważne kontakty
- Procedura organizacji pracy przedszkoli w m.st. Warszawa
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
18.08.2020Szanowni Państwo,
1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w grupach wiekowych na boisku szkolnym lub w razie niepogody w sali gimnastycznej lub rekreacyjnej:
8.30 – klasy VII-VIII
9.30 – klasy IV- VI
10.30 – klasy II-III
11.00 – klasy I
Po spotkaniu uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przejdą do sal lekcyjnych, gdzie otrzymają plan lekcji oraz wstępne informacje na temat organizacji pracy, w tym obowiązujących zasad epidemiologicznych. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w dniu 1 września do budynku szkoły nie będą mogli wejść rodzice uczniów, z wyjątkiem rodziców klas pierwszych.
W przestrzeniach wspólnych (min. korytarze szkolne, toalety) wszystkich obecnych w budynku szkoły będzie obowiązywała konieczność zasłaniania nosa i ust. Osoby niestosujące się do tego obowiązku nie będą wpuszczane na teren szkoły.
Podczas rozpoczęcia roku szkolnego oraz w wszystkie dni nauki w szkole maseczki obowiązują wszystkich zarówno dzieci jak i dorosłych. Prosimy Państwa o zapewnienie dzieciom i sobie maseczek/przyłbic.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy szkoły, w tym obowiązującego reżimu sanitarnego, otrzymacie Państwo podczas zebrań. Zapraszamy na nie w następujących terminach:
2 września – klasy 1-3 godz.17.00
3 września – klasy 4-5 godz. 17.00
klasy 6 godz. 17.15
klasy 7- 8 godz. 17.30
Przydział sal na zebrania znajdzie się w portierni szkoły.
Zespół Kierowniczy
Na dobry początek nowego roku szkolnego
03.09.2020Zapraszamy do zapoznania się z listami - kliknij:
- od Ministra Edukacji Narodowej
-od Prezydenta m.st. Warszawy do Rodziców i Uczniów
- od Prezydenta m.st. Warszawy do Nauczycieli
Wspaniałego i bezpiecznego nowego roku skzolnego 2020-2021!
INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZEDSZKOLAKÓW
24.08.2020Zapraszamy do zakładki PRZEDSZKOLE gdzie znajdują się ważne dokumenty, które podpisane należy złożyć u nauczycieli wychowawców w dniu zebrania z rodzicami. Są to niezbędne formalności, dzięki którym kompletujemy dokumentację, a tym samym dbamy o bezpieczeństwo i dobro naszych wychowanków.
W zakładce PRZEDSZKOLE znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące dni adaptacyjnych, wyprawki przedszkolaka oraz terminów pierwszych zebrań z rodzicami.
Egzaminy poprawkowe
01.07.2020Terminy egzaminów poprawkowych:
wtorek 25.08. godz. 08.30 - język polski
wtorek 25.08. godz. 11.00 - fizyka
środa 26.08. godz. 08.30 - historia
Konkurs teatralno-filmowy Rusz komórką!
10.08.2020Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej, zaprasza do udziału w konkursie teatralno-filmowym „Rusz komórką!”, organizowanym w ramach warszawskiej akcji „Lato w mieście”.
Konkurs skierowany jest do uczniów warszawskich szkół podstawowych. Zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: 7-10 lat oraz 11-14 lat. Motywem przewodnim jest hasło DOCENIAM. Hasło nawiązuje do obecnej sytuacji zagrożenia epidemicznego i stanu społecznej izolacji. Pragniemy tym samym skłonić uczniów do refleksji i kreatywnego rozwinięcia myśli „Doceniam to, co wokół mnie”.
Regulamin oraz wszystkie szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
https://scek.pl/2020/12/24/konkurs-teatralno-filmowy-dla-uczestnikow-lata-w-miescie/
Plan zajęć w ostatnim tygodniu Akcji "Lato w mieście"
31.07.2020jest już dostępny w zakładkach tematycznych. Zapraszamy do lektury!
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych - przypomnienie
30.07.2020Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie klas VIII,
przypominam, że - zgodnie z harmonogramem postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych - w dniach od 31 lipca br. od godz. 8.00 do 4 sierpnia do godz. 15.00 kandydaci składają kopie zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty w szkole pierwszego wyboru.
Do elektronicznego systemu wyniki egzaminu wprowadzają komisje rekrutacyjne.
Ponadto, w ww. terminie kandydaci mają możliwość zmiany decyzji dotyczących wyboru szkół/oddziałów.
Marcin Woźniak, wicedyrektor szkoły
Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty
29.07.2020Drodzy Uczniowie klas ósmych, Szanowni Rodzice,
Dyrektor Szkoły zaprasza uczniów klas VIII po odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminu ósmoklasisty:
- 31 lipca 2020r. od godz. 13 do 15;
- 3 sierpnia 2020r. od godz. 9 do 15.
Zaświadczenia będą wydawane w sekretariacie szkoły.
Przypominam o konieczności posiadania maseczki oraz własnego długopisu.
Uczniowie mogą samodzielnie sprawdzić swoje wyniki w ogólnopolskim systemie informatycznym ZIU (https://wyniki.edu.pl). Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła, które uczniowie VIII otrzymają przez dziennik elektroniczny Librus.
Wyniki z egzaminu ósmoklasisty będą dostępne w systemie informatycznym 31.07.2020r. od godziny 10:00.
Marcin Woźniak
wicedyrektor szkoły
Plan zajęć w drugim tygodniu Akcji "Lato w mieście"
24.07.2020jest już dostępny w zakładkach tematycznych. Zapraszamy do lektury!
FUNDACJA "BEZ WIZY" OFERTA DLA UCZESTNIKÓW AKCJI "LATO W MIEŚCIE"
20.07.2020Fundacja Bez Wizy realizuje projekt współfinansowany przez Biuro Edukacji m. st. Warszawy: A to ci historia!
Szczegóły w zakładce LATO W MIEŚCIE
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
27.06.202029Po dwóch trudnych miesiącach nauki zdalnej, nastąpił upragniony przez wiele osób koniec roku szkolnego. Zorganizowany został z zastosowaniem zasad sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem Covid-19.
Nie odbyła się uroczysta akademia, były za to kameralne spotkania w małych grupach klasowych. Jedyny wyjątek stanowił rocznik kończący szkołę, który spotkał się razem. Klasy 8 zakończyły swoją edukację w naszej szkole na boisku szkolnym. Na forum kolegów, koleżanek i rodziców nagrodzono uczniów wyjątkowymi dla naszej szkoły - wyróżnieniami wychowawczymi („Ad exemplum”, „Pro publico bono”) oraz „Złotą Tarczą” – za bardzo dobre wyniki w nauce. Podziękowano też rodzicom, wyjątkowo zaangażowanym w życie szkoły tytułem „Przyjaciele szkoły”. Uroczystość prowadzili p. Dyrektor – Marzena Mańkowska i p. Wicedyrektor – Marcin Woźniak.
Wakacje uważamy za oficjalnie rozpoczęte!
Zparaszamy do obejrzenia zdjeć zrobionych przez p. Pawłowicza - kliknij -> zdjęcia
Stypendia m.st Warszawy im. Jana Pawła II
18.06.2020W tym roku już po raz 16. warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Program stypendialny jest skierowany do uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczących się w Warszawie.
O stypendium mogą się ubiegać uczniowie i studenci warszawskich szkół, jeśli:
– osiągają dobre wyniki w nauce,
– osiągają sukcesy naukowe, sportowe, artystyczne albo angażują się w działania społeczne,
– miesięczny dochód netto na jednego członka ich rodziny nie przekracza kwoty 1700 zł.
Stypendia wynoszą od 200 do 1500 zł miesięcznie.
Rekrutacja dla uczniów będzie trwała od 26 czerwca do 31 lipca 2020 roku, a dla studentów od 1 września do 10 października 2020 r.
Operatorem Stypendiów m.st Warszawy im. Jana Pawła II jest Centrum Myśli Jana Pawła II.
Szczegółowe informacje: www.stypendiajp2.pl
Biblioteka w roku szkolnym 2019-20
29.06.2020Zapraszamy do obejrzenia filmiku z pracy biblioteki.
Nie wyczerpuje on wszystkich bibliotecznych aktywności, dlatego serdecznie zapraszamy do zajrzenia na stronę - kliknij -> z życia biblioteki
Sukces w konkursie miniLOGIA
25.06.2020Z dumą informujemy, że Maciej Buniowski, uczeń klasy 6a zdobył tytuł finalisty konkursu informatycznego miniLOGIA dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych województwa mazowieckiego organizowanego w roku szkolnym 2019/20
Gratulujemy!
Nauczycielki informatyki
PODZIĘKOWANIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ
25.06.2020PODZIĘKOWANIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DARIUSZA PIONTKOWSKIEGO DLA DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI
Sukces w III Warszawskim Konkursie Informatycznym "Bezpieczni w sieci"
24.06.2020Patrycja Stoll wraz z Mateuszem Kucharskim z klasy 8c z dumą prezentują podziękowania dla naszej szkoły za udział w III Warszawskim Konkursie Informatycznym "Bezpieczni w sieci".
Patrycja Stoll zajęła w konkursie III miejsce.
Sukcesy naszych uczniów w Ogólnopolskim konkursie informatycznym InstaLogik
24.06.2020Waldemar Węglarski, uczeń klasy 7d
zdobył tytuł Finalisty w Ogólnopolskim konkursie informatycznym InstaLogik.
Amelia Starczewska, uczennica klasy 5
coraz Wojciech Dunajski, uczeń klasy 6a
uzyskali najlepsze wyniki w dzielnicy Bemowo.
Gratulujemy,
nauczycielki informatyki
Współpraca z Centrum Nauki Kopernik podczas pracy zdalnej.
24.06.2020Nasza szkoła, pomimo pandemii, aktywnie współpracowała od marca do maja z Centrum Nauki Kopernik w ramach projektu Modułowe Pracownie Przyrodnicze. Pani Agnieszka Kapica wraz z Wiktorem, uczniem klasy 5d, przetestowali i opisali doświadczenia przyrodnicze m.in. Oddychanie komórkowe, Witamina C, Wasza Wysokość Słońce.
SP 306 w chmurze
22.06.2020Nasza szkoła zdobyła tytuł Szkoły w Chmurze! W czasie nauki zdalnej spotykaliśmy się na lekcjach on-line w aplikacji Teams, korzystaliśmy z ankiet w aplikacji Forms, zapisywaliśmy pliki na dysku OneDrive i przesyłaliśmy ogromne ilości plików poprzez pocztę Outlook. I uczniowie, i nauczyciele dzięki pracy w chmurze rozwinęli swoje kompetencje informatyczne.
Sukces w IX EDYCJI KONKURSU MULTIMEDIALNEGO pt. "Cudze chwalicie, swego nie znacie - Warszawa"
22.06.2020Nasi uczniowie odnieśli sukces w IX EDYCJI KONKURSU MULTIMEDIALNEGO pt. "Cudze chwalicie, swego nie znacie - Warszawa", organizowanym pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty przez Młodzieżowy Dom Kultury "Muranów"
III miejsce: Bartosz Stanicki kl. 7a
Bartosz już po raz drugi został laureatem tego konkursu!
Wyróżnienia:
Wiktor Zaprzalski kl. 8b, Robert Gasiński kl. 8b
Gratulacje!
Informacja o rekrutacji do szkół ponadpodstawowych
19.06.2020Szanowni Państwo,
w związku z licznymi pytaniami kandydatów i ich rodziców w sprawie rekrutacji bardzo proszę o zapoznanie sie z pismem - kliknij -> rekrutacja do szkół ponadpodstawowych na rok szk. 2020/21 oraz - kliknij -> harmonogramem działań
Przypominamy - jeśli kandydaci wybierają oddziały: dwujęzyczne, międzynarodowe, wstępne, sportowe, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego muszą dostarczyć wniosek do szkoły pierwszego wyboru w terminie do 22 czerwca br. do godz. 15.00 niezależnie od miejsca umieszczenia tych oddziałów na swojej liście preferencji.
Jeżeli szkołą pierwszego wyboru będzie szkoła, która nie prowadzi oddziałów: dwujęzycznych, międzynarodowych, wstępnych, sportowych, mistrzostwa sportowego, przygotowania wojskowego oraz oddziałów, do których obowiązuje sprawdzian uzdolnień kierunkowych, wówczas wniosek należy do tej szkoły.
Od 23 czerwca do 7 lipca kandydaci przystępują do sprawdzianów kompetencji językowych/uzdolnień kierunkowych /prób sprawności. Szczegółowe terminy określane są przez dyrektorów i podane do widomości na stronach internetowych poszczególnych szkół.
Pasja Bartosza Ciećwierza
18.06.2020Warto prezentować swoje pasje!
Bartosz Ciećwierz, uczęń klasy 8b poprowadził lekcję informatyki on-line dla wszystkich chętnych uczniów z klas 4 - 8. Bartek z pasją opowiadał LEGO MINDSTORMS, budowaniu i programowaniu robotów oraz o zawodach sumo robotów, odbywajacych się w gmachu Politechniki Warszawskiej, w których corocznie bierze udział. To była bardzo ciekawa lekcja informatyki.
#SuperKoderzy
18.06.2020Nasza szkoła - jedna ze 140 szkół, które zwyciężyły w tegorocznej rekrutacji do Programu Fundacji Orange ponownie dołączy do #SuperKoderów!
Uczniowie klas 8 rozpoczną zajęcia w Programie #SuperKoderzy od nowego roku szkolnego. W czasie cyklu zajęć prowadzonych na lekcjach informatyki uczniowie poznają podstawowe zasady programowania, jednocześnie wykonując zadania zgodne z podstawą programową.
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Lipiec 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Wszystkie
Aktualności - Lista
- ŻYCZENIA WIELKANOCNE
- 16.04.2025
- Akcja Żonkile w naszej szkole
- 16.04.2025
- Sukces w konkursie InstaL
- 16.04.2025
- Dyplom od Fundacji Judyta
- 15.04.2025
- Spotkanie z pieskiem
- 14.04.2025
- Wycieczka klas 1c i 2c
- 10.04.2025
- KIERMASZ WIELKANOCNY W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH
- 08.04.2025
- KIERMASZ WIOSENNO-WIELKANOCNY W SP 306
- 07.04.2025
- Ogrodnicy z 4c
- 09.04.2025
- Kartki wielkanocne Żabek
- 09.04.2025
- Wspólne programowanie robotów
- 05.04.2025
- Zbiórka dla psiaków
- 04.04.2025
- XVI Bielańskie Targi Edukacyjne
- 04.04.2025
- WYNIKI KONKURSU DZIELNICOWEGO „MOJA RECEPTA NA ZDROWIE”!
- 03.04.2025
- Modelowanie 3D
- 03.04.2025
- Grafiki warsztatowe
- 03.04.2025
- Eksperyment chemiczny
- 03.04.2025
- Projekt artystyczny klas 7
- 03.04.2025
- III Warszawski Konkurs Recytatorski W Starym Teatrze - ,,Poezja Przyjaźni i Miłości"
- 03.04.2025
- Prawo zachowania masy w praktyce
- 02.04.2025