• SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZIMA W OBIEKTYWIE"

• 15.01.2023 17:10
      • Konkurs dla uczniów klas I–III oraz oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie

• I. Cele Konkursu
        1.Rozwijanie wrażliwości artystycznej.
        2.Uwrażliwianie na piękno przyrody zimą.
        3.Rozwijanie umiejętności dokumentowania obrazu za pomocą fotografii.
        4.Stworzenie uczniom możliwości zaprezentowania swoich prac.
        II. Warunki uczestnictwa
        1.Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych.
        2.Każdy uczestnik zgłasza maksymalnie jedno, samodzielnie wykonane zdjęcie o tematyce zimowej w formie cyfrowej, zapisane jako .jpg lub .png.
        3.Rozmiar zdjęcia: 1000x700 pikseli.
        4.Zdjęcie, zapisane w formacie .jpg lub .png, nazwane imieniem i nazwiskiem ucznia, klasą, grupą np. ZuzannaRadosna_3d.jpg/JakubHumor_Bociany.jpg oraz zgodę na udział w Konkursie należy przesłać do 10.02.2023r. na adres:

KarolinaKowalska@eduwarszawa.pl
        ELewczak@eduwarszawa.pl

W tytule wiadomości należy wpisać: Konkurs Fotograficzny Zima w obiektywie.

III. Zasady oceniania
        1.Oceny prac dokona powołane na potrzeby Konkursu Jury.
        2.Jury będzie zwracało uwagę na:
        •zgodność pracy z tematem Konkursu
        •pomysłowość wykonania
        •umiejętność trafnego przedstawienia zimowego krajobrazu.
        3.Laureaci Konkursu w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz oddziały przedszkolne (3-6 lat) (I, II, III miejsce oraz Wyróżnienie) otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
        IV.Założenia organizacyjne
        1.Organizator informuje, że prace uczniów zostaną opublikowane na stronie internetowej Szkoły oraz na Facebooku.
        2.Udział w Konkursie oznacza akceptację Regulaminu Konkursu oraz zgodę  rodzica/prawnego opiekuna na przetwarzanie  danych osobowych uczestnika przez Szkołę Podstawową nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego w Warszawie w celu organizacji i realizacji Konkursu zgodnie z Regulaminem.
        3.Rozstrzygnięcie Konkursu, wręczenie dyplomów i nagród nastąpi 28.02.2023r.
        RODO do pobrania TUTAJ lub w sali 105.

Życzymy uczestnikom pięknej zimy i udanych sesji fotograficznych:)

Karolina Kowalska
        Eliza Lewczak-Główka