• Informatyka

• Gratulujemy!

• Laureaci Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

• Z dumą przedstawiamy laureatów Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr:

Tymon Rzeźniczak - III miejsce w kategorii Skrzat
        Zofia Maleszewska - wyróżnienie w kategorii Benjamin
        Dalia Aranowska - wyróżnienie w kategorii Junior

Gratulujemy!
        Nauczycielki informatyki

• #SuperKoderki z SP306

• Kalina i Amelka z klasy 5b z dumą informują, że w naszej szkole działają #SuperKoderzy.

W tym roku uczennice i uczniowie klas piątych realizują ścieżkę Odkrywcy Świata, która łączy nauki przyrodnicze z programowaniem.

• Awans do etapu ogólnopolskiego

• Gratulujemy
        Ignacemu Madanowskiemu z klasy 4a
        i Kalinie Bieleckiej z klasy 5b

awansu do II etapu konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik.

Nauczycielki informatyki

• Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Skrzat

• Ostatni dzień konkursu Bóbr przeznaczony był dla najmłodszych adeptów informatyki.

• Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Benjamin

• W środę 09.11. uczniowie klas 4 - 6 testowali swoją umiejętność myślenia algorytmicznego podczas konkursu Bóbr.

• Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr Junior

• We wtorek 8 listopada uczniowie klas 7 i 8 rozwiązywali algorytmiczne zadania Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr. Trzymamy kciuki za naszych juniorów.

• Certyfikat udziału w akcji Europejski Tydzień Kodowania 2022

• Programując, uczymy się języka polskiego

• Podczas lekcji informatyki nasi uczniowie z Ukrainy i Białorusi uczyli się podstaw programowania, kodując quiz o zwierzętach. A przy okazji uczyli się pisać polskie nazwy zwierząt, nawet takie trudne jak nietoperz czy żuk.

• #SuperKoderzy w SP306

• Z dumą informujemy, że po raz kolejny nasza szkoła znalazła się w gronie szkół zakwalifikowanych do programu #SuperKoderzy. W roku szkolnym 2020/2021 realizowaliśmy ścieżkę Władcy Internetu, w 2021/2022 ścieżkę Cyfrowi DJ-e, w roku 2022/2023 zrealizujemy ścieżkę Odkrywcy świata, w której połączymy programowanie z ekologią.

Relacje z poprzednich edycji programu, kliknij >> RELACJE

Prezentacja o naszej szkole, kliknij >> PREZENTACJA

• Eduwarszawa.pl - cyfrowa platforma

• Nasza szkoła pracuje na warszawskiej platformie edukacyjnej Eduwarszawa, umożliwiającej współdziałanie w chmurze, a także bezpłatne pobranie pakietu Office (m.in. Word, PowerPoint) na 5 urządzeń (np. komputery, laptopy) oraz dostęp do Minecraft Education.

Uczniowie uczą się korzystać z kont @uczen.eduwarszawa.pl podczas lekcji informatyki.