• Biblioteka - serce szkoły

• 26.10.2023 11:45
      • Ogólnopolski Program dla Bibliotek Szkolnych w roku szkolnym 2023/2024
      • Nasza biblioteka jest sercem szkoły nie tylko z nazwy. Z tego powodu zawsze staramy się rozwijać wśród dzieciaków i młodzieży pasję czytelniczą, a także miłość do otaczającego nas świata, ludzi i samych siebie.
        Służymy nie tylko pomocą w wyborze książek, ale także udostępniamy pozycje wzmacniające poczucie własnej wartości, pomocne w zrozumieniu samego siebie, walce ze stresem i poradzeniu sobie z codziennymi problemami.
        W naszym księgozbiorze znajduje się wiele poradników wspierających zachowanie świetnej kondycji psychicznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Aby skuteczniej oddziałowywać na społeczność szkolną i lokalną, nasza biblioteka dołączyła do Ogólnopolskiego Programu dla Bibliotek Szkolnych w roku szkolnym 2023/2024.
        Jest to inicjatywa, której cel stanowi stworzenie biblioteki jako przyjaznego miejsca - bezpiecznego, spokojnego schronienia z pozytywną atmosferą.

Tutaj wiele można, ale niewiele trzeba :)

#przyStanek w bibliotece
        poMajsterkuj z wyobraźnią