Sukcesy uczniów naszej szkoły
2023/2024
City round
Adam Woźniak z klasy 3b
- III miejsce
- Warszawska Olimpiada Matematyczna · City round · 2023/2024
krajowy
Antoni Sworzyński, uczeń klasy 7a
- awans do finału
- Konkurs programistyczny Ale Mózgi! · krajowy · 2023/2024
Ignacy Madanowski, klasa 5a
- Finalista na szczeblu ogólnopolskim
- Konkurs Matematyczno-Informatyczny InstaLogik · krajowy · 2023/2024
klasy pierwsze: Antoni Olchowik 2 miejsce, Gabryś Grotkiewicz 4 miejsce, Julian Zagórowicz 5 miejsce, Kornelia Szczęsna 6 miejsce, Stefan Lisichonak 6 miejsce, Henryk Cicierski 9 miejsce Klasy trzecie: Wiktoria Cichoń 1 miejsce, Helena Afeltowicz 1 miejsce, Przemysław Mierzyński 2 miejsce, Kajetan Marek 3 miejsce, Maria Maleszewska 4 miejsce, Adam Woźniak 8 miejsce, Kosma Pałosz Dickaty 9 miejsce, Mikołaj Popławski 10 miejsce
- Ogólnopolski konkurs Leon z edukacji matematycznej · krajowy · 2023/2024
regionalny
Kajetan Marek, Adam Woźniak, Ryszard Kasprowicz
- awans do etapu warszawskiego
- Mała Olimpiada Matematyczna · regionalny · 2023/2024
KLASY 1-3: LAUREATKA - Wiktoria Cichoń z klasy 3c, WYRÓŻNIENIE - Helena Wach z klasy 2a, KLASY 4-8: LAUREATKA - Hanna Nitek z klasy 7b, WYRÓŻNIENIE - Lena Sołtysiak z klasy 4c.
- V Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza Jana Brzechwy i nie tylko... · regionalny · 2023/2024
Damyan Matsevko
- II miejsce
- Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Literatury Polskiej w Językach Obcych · regionalny · 2023/2024
Zofia Olchowik, klasa 5a
- Laureatka
- Konkurs Przedmiotowy z Historii Mazowieckiego Kuratora Oświaty · regionalny · 2023/2024
Marietta Justyńska, Zofia Buniowska
- wyróźnienie
- Warszawski Konkurs plastyczno-techniczny 2023 · regionalny · 2023/2024
lokalny
Helena Afeltowicz i Wiktoria Cichoń
- Nagroda główna
- Dzielnicowy konkurs polonistyczny "Od słowa do słowa" · lokalny · 2023/2024
Jan Gruszka, uczeń klasy 6a
- awans do II etapu
- Warszawski Konkurs Matematyczny KALMAT · lokalny · 2023/2024
Ryszard Kasprowicz, Ksawery Łebkowski, Kajetan Marek, Adam Woźniak, Helena Afeltowicz, Wiktoria Cichoń
- awans do etapu dzielnicowego
- Mała Olimpiada Matematyczna · lokalny · 2023/2024
Wiktoria Cichoń, kl. 3c, Aleksander Moreń, kl. 3c, Helena Wach, kl. 2a. Pola Kaczorek, kl. 5a, Hanna Nitek, kl. 7b, Lena Sołtysiak, kl. 4c.
- Awans do etapu dzielnicowego
- V Powiatowy Konkurs Recytatorski Jednego Wiersza Jana Brzechwy i nie tylko... · lokalny · 2023/2024
szkolny
Wiktoria Cichoń, kl. 3c, Zofia Żołnierczuk, kl. 3a, Pola Korzeniewska, kl. 3c. Pola Kaczorek, kl. 5a. Hanna Nitek, kl. 7b.
- awans do etapu dzielnicowego
- 47. Warszawska Syrenka · szkolny · 2023/2024
Andrzej Mizerski, klasa 7b
- awans do zawodów II stopnia
- Olimpiada Matematyczna Juniorów · szkolny · 2023/2024
Maciej Stańczak, Filip Saczuk, Jakub Ziętarski, Jan Gruszka, Eryk Gościniak-Zliczewski, Maja Starczewska, Zofia Maleszewska, Antoni Sworzyński, Maxym Szałkowski
- Awans do II etapu
- Konkurs Informatyczny Ale Mózgi! · szkolny · 2023/2024
2022/2023
międzynarodowy
KATEGORIA ŻACZEK - klasy II Kajetan Marek- wynik bardzo dobry, Tymon Rzeźniczak- wyróżnienie, Wojciech Kucharski- wyróżnienie, Maria Maleszewska- wyróżnienie, Ryszard Kasprowicz- wyróżnienie KATEGORIA MALUCH-klasy III Hanna Adamczyk - wyróżnienie KATEGORIA MALUCH-klasy IV Zofia Olchowik - wynik bardzo dobry KATEGORIA BENIAMIN-klasy V Franciszek Gaca – wyróżnienie, Kalina Bielecka – wyróżnienie, Jan Gruszka - wyróżnienie KATEGORIA BENIAMIN - klasy VI Aleksandra Stępniak - wyróżnienie KATEGORIA KADET-klasy VIII Dalia Aranowska - kategoria bardzo dobry, Natasza Szkudlarek - wyróżnienie
- Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur · międzynarodowy · 2022/2023
Tymon Rzeźniczak - III miejsce w kategorii Skrzat, Zofia Maleszewska - wyróżnienie w kategorii Benjamin, Dalia Aranowska - wyróżnienie w kategorii Junior
- Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr · międzynarodowy · 2022/2023
krajowy
Szymon Sawiak, uczeń klasy 8d
- Laureat
- Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus · krajowy · 2022/2023
LAUREAT I MIEJSCA Wojciech Sajan 3C, WYRÓŻNIENIE Kasprowicz Ryszard 2A, Maleszewska Maria 2A, Monart Maciej 2C, Rzeźniczak Tymon 2C, Adamczyk Hanna 3A, Drabot Pola 3A, Olchowik Zofia 4A, Typiak Alicja 4B, Tokarz Maja 5B, Makowiecka Livia 6B
- XVI Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK · krajowy · 2022/2023
Filtr