• Klasy 1-3

•

Zapraszamy do zapoznania się z planem wydawania obiadów dla kl. 1-3 od dn. 26.10 - 06.11.2020 - kliknij -> obiady 1-3

Informujemy, że rodzice dzieci z klas 1-3 w czasie nauki zdalnej mogą odbierać obiady szkolne na wynos.

W razie zainteresowania bardzo prosimy o:

- złożenie zamówienia jak zwykle w aplikacji zamowposilek.pl, zaznaczamy opcję „na wynos”

- poinformowanie nas o tym mailowo na adres biuro@liniapromocja.pl minimum 1 dzień wcześniej (bardzo ważne!)

Odbiór spakowanych w pojemniki jednorazowe posiłków w godzinach 12.00 – 14.00 od strony parkingu.

Prosimy o przyjście z własną torbą/reklamówką.

• Klasy 4-8

•

Informujemy, że rodzice dzieci z klas 4-8 w czasie nauki zdalnej mogą odbierać obiady szkolne na wynos.

W razie zainteresowania bardzo prosimy o:

- złożenie zamówienia jak zwykle w aplikacji zamowposilek.pl

Prosimy o przyjście z własną torbą/reklamówką.